بهترین گزینه انتخاب آباژور

آباژورها به عنوان یک عنصر تزئینی منحصر به فرد نقش موثری در دکوراسیون داخلی فضای نشیمن و اتاق خواب شما بازی می کنند. امروزه می توانیدبا خرید آباژور مناسب با سبک های مختلف دکوراسیون خود را انتخاب کنید و چهره ی متمایزی به فضای داخلی خود ببخشید.

مدل-چراغ-خواب

شاید این آباژور اتاق خواب برای شما آشنا باشند، آباژورهایی با کلاهک پارچه ای ساده که غالبا برای فضای اتاق خواب مورد استفاده قرار می گرفت، از مزیت این مدل از آباژورها این است که می توانید آن ها را با سبک های رایج دکوراسیون خود هماهنگ کنید.

یک آباژور پایه بلند کلاسیک با کلاهک نقاشی شده همان عنصری است که می تواند چهره ی دکوراسیون شما زیر رو کند! توجه داشته باشید که نقوش و رنگ های کلاهک آباژور شما باید با سایر لوازم و وسایل شما هماهنگی داشته باشد، برای ست کردن آن می توانید از پرده و یا کوسن های خود کمک بگیرید.

آباژور پایه بلند بهترین گزینه برای دکوراسیون نشیمن شما محسوب می شود می توانید مدل های متناسب با دکوراسیون خود را انتخاب کنید و فضای خود را منحصر به فرد کنید. درر انتخابب آباژور های پایه بلند به سبک مبلمان خود توجه کنید، حضور یک آباژور کلاسیک در کنار مبلمان مدرن جلوه ی چندانی نخواهد داشت مگر آنکه به طور کلی سبک دکوراسیون شما تلفیقی باشد تا به تواند به فضای شما جلوه ی خاصیی ببخشد.

آباژور ایستاده گزینه ی دیگری برای پر کردن فضاهای خالی شماست، پس در انتخاب آباژور برای فضاهای خالی خود دقت کنید این آباژور می تواند در کنار یک مبل تک و یا میز قرار گیرد و نقطه ی کانونی فضای شما را بسازد.

آباژور مدرن تمام چوب یکی دیگراز  آباژورهای رومیزی پر طرفدار است که می تواند علاوه بر روشنایی به فضای شما گرمای خوبی ببخشد، این مدل از آباژور ها به دلیل شیارهای موجود در بدنه ی خود در هنگام روشنایی بازی نور و سایه جذابی را به وجود می آورند که چهره ی منحصر به فردی به دکوراسیون شما می بخشد.

آباژورهای فانتزی گونه ی دیگری از آباژورهای مطرح در دکوراسیون های امروزی است.ای آباژورها بیشتر در رنگ های پاستلی و شاد عرضه می شود که می تواند در بخش های مختلف دکوراسیون فانتزی شما از اتاق خواب تا نشیمن و یا اتاق کودک شما جلوه گری کند.

آباژورهای فلزی با طراحی های خاص یکی دیگر از انتخاب های منحصر به فرد شما خواهد بود که می تواند در فضای دکوراسیون شما جلوه گری کند توجه داشته باشید که این آباژور ایستاده شیک را می توانید با هر سبک دکوراسیونی هماهنگ کنید.

آباژورهای مشبک هم مانند آباژور چوبی مدرن در فضای شما جلوه گری خاصی خواهد داشت، این مدل از آباژورها به دلیل نقوش متنوعی که در بدنه خود دارند در زمان روشن شدن بازی نور و سایه منحصر به فردی را در فضای دکوراسیون شما به وجود می آورند. این آباژورها به دلیل ایجاد آرامش برای فضاهایی مانند اتاق خواب ها بهترین گزینه محسوب می شوند.

دیدگاه‌تان را بنویسید: