برتری های گوگل ادوردز نسبت به سئو

گوگل ادوردز (تبلیغات گوگل) سیستم تبلیغاتی در گوگل می باشد که با معرفی چند کلمه ی کلیدی می توانید کسانی را که کلمات کلیدی مد نظر شما را سرچ می کنند را به طرف آگهی خود که یک صفحه ی به خصوص در سایت شما می باشد، هدایت کنید.

با ادوزدز شما می توانید بهینه ترین مکان را برای خود در گوگل به دست آورید. پرداخت در گوگل ادوردز به صورت پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) می باشد یعنی شما به ازای هر کلیکی که از سوی کاربران اینترنت دریافت می کنید باید هزینه بپردازید.

آیا واقعا گوگل ادوردز مفید می باشد؟

با توجه به اینکه سیستم ادوردز سیستم دریافت به ازای هر کلیک می باشد پس برای کسانی که سابقه ی طولانی دارند و از سئو مدت زمان زیادی می باشد که استفاده می کنند و همچنین شناخته شده می باشند و در صفحه ی اول گوگل می باشند ماننده سایت ها و شرکت های بسیار بزرگ مانند Mercedes-benz , adidas , samsung و… زیاد مفید نخواهد بود و برای آنها ممکن است  یک هزینه ی اضافی خواهد شود زیرا آنها نیاز کمی برای شناخته شدن از این راه ندارند.

اما نکته ی بسیار مهم در مورد بیزینس های نوپا:

اروردز یک پیشنهاد بی نظیر و عالی برای کسانی می باشد که کسب و کار خود را تازه شروع کرده اند و همچنین کسانی که مدتی از شروع کردن آنها میگذرد ولی جایگاهی در صفحه ی اول تدارند.

امکان بسیار خوب و بی نطیر ادوردز این است که افراد می توانند با صرف هزینه (که این هزینه به ازای هر کلیک دریافتی شما محاسبه می شود یعنی اینکه اگر کسی بر روی آگهی شما کلیک کند و داخل آن شود برای شما هزینه محسوب می شود و حال اینکه خرید کند یا سفارش  دهد بستگی به آگهی شما و متن آگهی دارد که آن هم قابل بهینه سازی کامل می باشد تا بازدید کننده ترغیب به خرید شود) مشتری جذب کند.

همچنین ادوردز نرخ بازگشت یا همان نرخ سود را پیوسته نشان می دهد که می توانید آن را هر موقع که بخواهید بررسی کنید.

https://farnian.org/

دیدگاه‌تان را بنویسید: